Chloe Love EDP Kadın Parfümün Notaları ve Yorumları

Chloe Love Kadın Parfümünün Nota Bilgisi Ve Yorumunu Okumak İçin Tıklayınız.

Chloe Love EDP Kadın Parfümün Notaları ve Yorumları

Birçok ürünü denedim ve kullandım ancak bu marka parfüm kendisi en beğendiğim, kullanmaya bile kıyamadığım, ferah, taze ve temiz kokan bir parfümdür. Ayrıca parfümü kötüleyip, “esmerlere gitmiyor, ama beyaz tenliler için muhteşem oluyor.” Diyenler tamamen yanılıyor, çünkü bu parfüm her ten renginde ayrı bir güzellikte durmaktadır. Parfümü kullanmaya başladıktan sonra emin olun diğer kullandığınız tüm parfümlerin boş olduğunu, tabiri caiz ise tütün kolonyasından hiçbir farkının olmadığını anlayacaksınız. Alacak kişilere yersiz yorumlara kulak asmamasını ve hiç düşünmeden sipariş edip satın almasını öneririm.

 

Sanki böyle bebeğimsi gibi, insana saflık hissi veren, maliyeti her ne kadar yüksek bile olsa eleştiriye yer vermeyeceğim en beğendiğim parfümlerden birisi, hatta birisinden öte birincisi diyebilirim. Ancak ben ne zaman bu ürünü kullanacak olsam babam kriz geçiriyor ve kendinden geçiyor, “koca şişeyi kaldırıp atayım mı baba?” demem üzerine, “sen at ben parası neyse verebilirim” diyor. Bu kadar hafif kokuya sahip bir parfümün nasıl olur da rahatsızlık verdiğini anlayamıyorum. Bu durum tabi ki sadece babam için geçerli. Kocam ise bu parfümün kokusuna bayılıyor. Belli ki her erkekte aynı etkiyi yaratmıyor. Bu babam da bir tuhaf canım ya, böylesine güzel kokuları özelliklerinde barındıran bir parfüme kötü diye itiraf atmasını gerçekten de yersiz buluyorum. Ayrıca parfümün kötü koktuğunu söyleyen bir tek babam. Bence problem parfümde değil babamda. O yüzden siz bu yorumuma bakmayıp, parfümü hemen alıp kullanmaya başlayın.

 

Nasıl koktuğunu sınıflandıramadığım için sadece diğer parfümlere taş çıkarabilecek özellikte bir kokuya sahip, muazzam bir ürün diyebilirim. Böyle son bahar ayına yakışan bir koku diyebilirim. Tabi ki bunu söyledim diye diğer mevsimleri de es geçmek olmaz. Her mevsime yakışıyor ama bence son bahar da bir başka güzel gidiyor. Ayrıca nasıl koktuğunu anlayamadığım bu şahane parfümü çevremdekiler de sipariş edip kullanmaya başladılar. Sizlere de tavsiyem vakit geciktirmeden parfümü hemen alın. Ürün ve marka hakkında sanal dünya da dolaşan yersiz yorumlara hiç kanmayın bile. Emin olun alıp kullanmaya başladıktan beni daha iyi anlayacaksınız.

What's Your Reaction?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0