Chanel Coco Noir EDP Kadın Parfümün Notaları ve Yorumu

Chanel Coco Noir Kadın Parfümünün Nota Bilgisi Ve Yorumunu Okumak İçin Tıklayınız.

Chanel Coco Noir EDP Kadın Parfümün Notaları ve Yorumu

Bu parfümü uzun yıllar önce bana kız kardeşim hediye olarak satın almıştı. Kullanmadan önce önyargılarım vardı fakat kullanmaya başladıktan sonra anladım ki kuruntularım yersizmiş. Hala ürünü bitimine yakın hemen sipariş ediyorum ve stoğuma yenisini ekliyorum. Sadece ben değil, çevremde ki birçok kişi de bu ürünü sipariş etti ve kullanmaya başladı. Anlayacağınız ailecek mutluyuz. Hiç çekinmeden ürünü sipariş edebilirsiniz.

 

O kadar parfüm denedim ama ben hayatımda bu kadar hoş, güzel ve erkekler karşısında sizi çekici kılabilecek bir parfüm görmedim. Kesinlikle şüpheye yer bırakmadan alabileceğiniz bir ürün. Ayrıca insan üzerinde bıraktığı kalıcı kokusu da şahaneler ötesi. Bence bu ürünü hiç düşünmeden sipariş edin ve satın alın.

 

Parfüm bu zamana kadar aldığım öteki ürünlerin kokusuna göre muhteşem özelliklerde. Emin olabilirsiniz ki bir kere kullanımdan sonra ömür boyu bırakamayacaksınız. Yalnız aşina olmayanlara belki ilk kullanımda ağır gelebilir ancak zamanla alışıyor insan ve vazgeçemiyor. Senelerdir bir başka parfüm kullanıcısı olarak bu parfümü ben aldığım günden buyana kadar noksansız olarak memnun kaldım. Dışarıda kullanımımda kokusu arkadaşlarımı da etkilemiş olmalı onlar da aynı markadan sipariş ettiler. Sonuç olarak ürünü hiç düşünmeden sipariş edip, alın.

 

Bu parfümü hiç daha önce hiç deneyip, sınamadan yorumlara bakıp almaya karar verdim. Hafif ve kalıcı koku beğenenler var ise bu ürün tam size göre demektir. Az bir ölçü kullanımda dahi sizde nasıl hoş değişimler yarattığının hemen farkına varacaksınız. Parfümden ortama çıkan mükemmel kokunun hem sizi hem de etrafınızda ki insanları rahatsız etmeyeceğine inanabilirsiniz.

 

Bu ürünü satın almadan önce internette dolaşan olumsuz ve negatif yorumları görünce kafam da türlü türlü soru işaretleri kalmıştı. Ancak aynı marka parfümü bir dostumun kullandığını görünce bir deneyeyim bakalım istedim ve anladım ki olumsuz ve yersiz yorumları susturacak hoşlukta olan bu ürün gerçek mana da imalat özelliklerini tam not alarak misli misline vermektedir. Hemen dostuma bu parfümü nereden ve nasıl aldığını sorduktan sonra bende sipariş ettim ve şuan senelerdir yakındır da kullanıyorum, mutluyum.

What's Your Reaction?

like
0
dislike
0
love
1
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0