Chanel Coco Mademoiselle EDP Kadın Parfümün Notaları ve Yorumu

Chanel Coco Mademoiselle Kadın Parfümünün Nota Bilgisi Ve Yorumunu Okumak İçin Tıklayınız.

Chanel Coco Mademoiselle EDP Kadın Parfümün Notaları ve Yorumu

İlk kullanımda size ağır gelebilir, ancak zaman geçtikçe parfümün hafif bir hal aldığını göreceksiniz. Her tene ve her kıyafete yakışan bir parfümdür. Yıllardır kullanıyorum ve ürünün bana hiçbir kötü yanını görmedim. Ayrıca bu parfüm sayesinde çevremden de çok olumlu notlar aldım. Bir kadına yakışacak tarzda üretilmiş, özelliklerinin üstünde bir performans bırakan parfümdür. Kullandıkça kullanasınız geleceğine emin olabilirsiniz.

 

Ben çok seçici bir bayan olarak diyelim ki bu parfüm üstün derece de güzellik abidesi. Bir bayana yakışabilecek kokulara sahip, ayrıca kalıcılığından ödün vermeyen özellikler de bir ürün. Bu parfümü eşim bana doğum günü hediyesi olarak almıştı. Kullanmadan önce “basit bir parfümden ne beklenebilir ki?” diye düşündüm, ancak ilk bir iki fıs sıktıktan sonra düşüncemin yanlış olduğunun farkına vardım. Alacak bayanlara söylüyorum, hiç vakit kaybetmeden hemen siparişinizi verin. Emin olun sizlere diğer kullandığınız tüm parfümleri unutturacak cinsten bir ürün.

 

Bu ürünü dayımın kızında, yani kuzenimde görmüştüm. Şişesi hoşuma gittiği için kuzenimden izin isteyip bir iki fıs sıktım ve o da ney?, inanılmaz, muhteşem ötesi bir kokusu var. Kuzenim bana “sana verebilirim” deyince çok sevindim. Kuzenim de zaten stok olarak yenisi varmış. Şimdiler de parfümüm bitmek üzere ve ilk fırsatta ürünün hemen yenisini sipariş edeceğim. Parfümü gönül rahatlığı ile sipariş edip, kullanabilirsiniz.

 

Ürünü bir mağazada kıyafet alışverişi yapmak için gezerken parfümcünün vitrininde kampanya da olduğunu fark ettim. Parfümcüye girmeden önce “kampanya da olan bir parfümden ne beklenebilir ki?” diye düşündüm. Ardından hemen içeri dalıp parfümü denemeye karar verdim. Anladım ki bu düşüncemde yanılmışım. Çünkü parfümden yayılan muazzam koku sizi hemen ona bağımlı hale getiriyor. Ürünü hazır kampanyadayken hemen satın aldım ve kullanmaya başladım. Üründen sadece ben memnun kalmadım, çevremde ki insanlar da kokusunun verdiği haz ile çok mutlu oldular ve onlar da ürünü sipariş etmeye başladılar. Tabi ki bu kadar şeyi yaşadığım zaman yaklaşık 1 yıl önceydi. Şuan ise ürün her ay bitmeye yakın internetten hemen yenisini sipariş edip köşesine koyuyum. Alacak kişilere söylüyorum, ikinci kez düşünmeden ürünü hemen sipariş edin ve kullanmaya başlayın

What's Your Reaction?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0