Chanel Chance EDP Kadın Parfümün Notaları ve Yorumu

Chanel Chance Kadın Parfümünün Nota Bilgisi Ve Yorumunu Okumak İçin Tıklayınız.

Chanel Chance EDP Kadın Parfümün Notaları ve Yorumu

Hayatımda ilk kez parfüm almaya karar vermiştim ve böyle işlerden de hiç anlamazdım. Kendi kendime dedim ki “madem bir parfüm almaya karar verdim, onu bir defa seçeyim ve ömrüm boyunca kullanayım.”. Kokusu ve şıklığı ile tam bir güzellik abise Chanel Chance parfümü sonunda buldum. Bu parfüm günün her anında, her saatinde, hem sabah, hem de akşam için adeta her saniyeye göre insanda ayrı bir ferahlık bırakmak için üretilmiştir diyebileceğim bir parfümdür. Ayrıca dikkat çekici hafif kokusu ile çevrenizdekilerin ilgisini hemen kendisine çekiyor. Almanızda yarar var, çünkü sizi çok değiştirecektir üründür kendisi.

 

Kokusu gerçekten çok hoş, ağır diyenlere hiç aldırış etmeyin. Evet, alışık olmayanlar için bu parfüm ilk önce ağır gelebilir ama emin olun zamanla alışınca parfüme hak vereceksiniz. Ayrıca ten uyumu da var, ben beyaz tenli olduğum için kokusu bana tam olarak uydu diyebilirim. Yine de ön yargılı olmamak lazım diye düşünüyorum, diğer ten rengine sahip bayanlarında bence bir kez bile olsa denemesi lazım.

 

Ürünü internette parfüm ararken buldum. Biliyorum size internetten denemeden parfüm almak saçma gelebilir, ancak bu parfüm ile alakalı birçok olumlu yorum okuyunca almaya karar verdim. Hızlı bir teslimat sonrası parfüm elime ulaştı. Önceleri bana biraz ağır geldi gibi ama çevremde ki insanlara sorduğumda tam aksine parfümün üretim performansını başarılı bir şekilde yerine getirdiğini gördüm. Ayrıca çevremde ki birçok bayanda özel günleri için bu ürünü sipariş ettiler. Bu ürün için sizler de internette dolaşan üç beş kötü yorum için hak vermemezlik yapmayın, kesinlikle deneyin ve denetin derim.

 

O kadar çiçek kokladım ama hayatımda vazgeçemediğim tek koku bu parfümün bana verdiği o muazzam koku. Gerçek anlamda kokusu harika, fiyatı biraz kabarık gelebilir ama buna değer. Kokusu sanki baharat ağırlıklı gibi ama seksi bir koku diyebilirim. Ayrıca şunu da söyleyebilirim, dünyanın en saçma kıyafetini giyip dışarı çıksanız bile eğer bu parfümün kokusu üzerinizde ise sizi dünyanın en çekici hatunu yapmaya yetecektir.

What's Your Reaction?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0