Chanel Bleu De Chanel EDT Erkek Parfümün Notaları ve Yorumu

Chanel Bleu Chanel Erkek Parfümünün Nota Bilgisi Ve Yorumunu Okumak İçin Tıklayınız.

Chanel Bleu De Chanel EDT Erkek Parfümün Notaları ve Yorumu

Bu markanın yeteneklerinin sınırlarını zorladığına eminim. Kaliteli her parfüm de olduğu gibi bu ürününde kendisine has özellikleri vardır. Kaliteli diyorum çünkü gerçekten o kelimeyi hak edecek güçte bir parfümdür. Şişesinin bile sade olmasına rağmen kendisini alımlı yapan ve oldukça kullanışlı bir dizaynı var. Ben uzun zamandır kullanıyorum ve memnuniyetimi de üstüne basa basa bildirmekten onur duyuyorum. Sizler de hiç tereddüt etmeden satın alabilirsiniz.

 

İlk çıktığında beri vazgeçmeden kullandığım bir parfüm. Yıllarca başka parfümü kullandıktan sonra onu rafa kaldırıp artık bu şahane kokuya geçtim. Şunu da söyleyebilirim, yaklaşır 1 yıldır 20’ye yakın kişi parfümün markasını bana sordu. Hatta bugün sabah işe giderken durakta tanımadığım birisi bile “kardeş bu parfümün ismi nedir, çok güzel kokuyor” dedi. Bunun yanı sıra bayanlardan aldığım olumlu yorumlar da cabası. Kısacı bu parfüm erkeği ön plana çıkarmak üzere dizayn edilmiş bir güçte. Düşünmeden alın, hediye edin ve kullanın.

 

Yıllarca o mağaza senin, bu mağaza benim, şu parfümcü nasıl, bu parfümcü daha mı iyi diye araya araya bir hal olmuştum. Gerçek anlamda çok güzel kokulara sahip ve ancak bu marka bu konu da başarılı olabilir dedirten bir ürün. Yıllardır kullanmadığım koku ve parfüm kalmamıştı, hepsi de ya beni boğuyor ya da çevremde ki insanlara çok ağır geliyordu. Fakat sonunda aradığım kokuyu chanel blue chanel marka parfümde bulabildim. Emin ki son nefesimi verene kadar da bu parfümü kullanmaktan vazgeçmeyeceğim. Bence sizler de parfüme şans verip bir kere de olsa denemelisiniz, ne demek istediğimi o zaman çok iyi anlayacaksınız.

 

Ortalamaların çok çok üstünde, başarılı ve şahane kokulara sahip muhteşem bir parfüm. Bazı olumsuz yorumları okudum, “yok kalıcı değil, yok çok ağır ve bayıyor” gibi, aksine gayet kalıcı ve bulunduğunuz ortamı ferahlatan kokulara sahip bir parfüm. Birkaç olumsuz yorum yüzünden bence parfümü bir kenara atmayın. Her ürüne bir şans tanınması gerektiği gibi bence en başta bu markanın parfümüne şans tanımanız gerekiyor.

What's Your Reaction?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0