Carolina Herrera Good Girl EDP Kadın Parfümün Notaları ve Yorumu

Carolina Herrera Good Girl Kadın Parfümünün Nota Bilgisi Ve Yorumunu Okumak İçin Tıklayınız.

Carolina Herrera Good Girl EDP Kadın Parfümün Notaları ve Yorumu

Badem ve kahve kokusunu alacağınız, kakaoumsu bir koku varmış gibi olan bir parfümdür. Gerçekten insanı baymayan tatlılıkta bir parfümdür. Son bahar ayına yakışacağını düşünmekteyim. Bir kez kullanımdan sonra siz bayanlar da farkı göreceğinize emin olabilirsiniz.

Şişenin tasarımında ki güzellik ve zariflik beni benden aldı. Bir o denli de kokusu ile etkisi altına alan, karşınızda ki erkekleri ya da diğer insanların hafızasına yerleşecek muhteşemlikte bir parfüm. Yasemin, kakao ve tonka  gibi, kadınların kesinlikle bir kez kullanımdan sonra vazgeçemeyeceği bir parfüm.

Bir erkek olarak kadınlar üzerinde beni kendisine çeken ve aşık olduğum parfümdür. Kısaca o denli ki güzel bir koku ki utanmasam parfümü kullanan bayana gidip “ ben sizin parfümünüze aşık oldum “ diyesim geliyor. Muza, kahveye, kakaoya ve pudinge benzer bir kokusu var. Kokladıkça koklayasım hatta kokunun olduğu ortamdan çıkmayasım geliyor.

Eşim bana hediye olarak bu ürünü almıştı, önceleri ön yargılarım vardı ancak parfümü kullandıktan sonra eşimin bu kokuyu fark etmesi ile parfümün gerçekten işini başarılı bir şekilde yaptığını görmüş oldum. Eşimin yorumuna göre tatlı, alımlı, kako ve yasemini andıran bir kokuya sahipmiş. Bu parfümü kullandıktan sonra gönül rahatlığı ile diğer parfümlerimi kullanmaktan vazgeçtim.

Hoş ve tatlı kokulu, badem, kako, yasemin ortasında ve baş döndürücü tonka gibi sanki… Bir kez bu kokuyu aldıktan sonra hiç düşünmeden ürünü kullanmaya başladım ve gördüm ki çevremde ki insanlardan da gerçekten olumlu geri dönüşler alıyorum. Kullanacak kişilere şunu söyleyebilirim ki sadece çevrenizde ki insanları değil, karşı cins erkekleri de emin olun ki cezbedecek bir kokuya sahip parfümdür.

Bu parfüm tam olarak kadınlar için dizayn edilmiş bir muhteşemliğe, güzelliğe ve kokuya sahip bir parfümdür. Elbiselerime ve kıyafetlerime sıktıktan sonra erkek arkadaşımın bu güzel kokuyu fark ettiğini görmek bana mutluluk verdi. Doğrusu kıskanmıyor da değilim, sanki erkek arkadaşım bana değil de parfüme aşık olmuş gibi. Gerçi bu benim için hiç önemli değil, sonuç olarak parfüm bana istediğim performansı sağladığı için gayet memnun kaldım.

What's Your Reaction?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0