Carolina Herrera 212 Sexy Woman EDP Kadın Parfümün Notaları ve Yorumu

Carolina Herrera 212 Sexy Woman Kadın Parfümünün Nota Bilgisi Ve Yorumunu Okumak İçin Tıklayınız.

Carolina Herrera 212 Sexy Woman EDP Kadın Parfümün Notaları ve Yorumu

Yıllardır seve seve kullandığım canım parfümüm. Beni hiçbir zaman yarı yolda bırakmadı. Girdiğim her ortamda benim hep yüzümü güldürdü. 18 yaşında ki genç kızdan tutunda 40 yaşında ki bir bayana kadar çok geniş bir yaş grubunun gönül rahatlığı ile kullanacağı bir parfüm. Kokusu insanı tedirgin etmeyen, kalıcı, her ortama gidebilen, kibar ve yumuşacık bir ürün. Parfüm her mevsimde ayrı bir güzel gitse de tatlı olmasından ödün vermeden özellikle yaz aylarında kullanımı bir başka oluyor. Ürünü alıcılara tavsiye etmeyeceğim, çünkü yukarıda ki yazdıklarım zaten sizlere parfümün ne denli hoş bir ürün olduğunu göstermeye yetecektir.

 

Bu ürünü almadan evvel orijinal olmayanını bir parfümcüde denemiştim ve gerçekten çok güzel bir kokusu vardı. Sonra dedim ki “orijinal olmayanı bu kadar güzel ise bir de orijinal olanını satın alayım.”. Orijinal olanını satın aldıktan sonra sonuçlar şahane. İnsanı boğmayan, tedirgin etmeyen ve sıkmayan güzel kokusu ile bir eser diyebilirim. Sizler de hiç düşünmeden ürünü sipariş edip hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

Bir parfüm bağımlısı olarak bu ürüne olumlu yorum yapmadan duramazdım. Parfümü dün sipariş etmiştim ve bugün evime geldi, gerçekten sonuçlar süper, misler misi koku yayıldı evin içine. Misafirlerim, arkadaşlarım, komşularım ve akrabalarım eve gelince hemen bu muazzam kokunun farkına varıyorlar. Bir çoğu böyle bir parfüm olduğuna inanamıyor, çünkü kalitesiz ürün kullanmaya burunları alışmış. Çevremde ki herkesten aldığım olumlu yorumlardan sonra bu parfümü asla bırakmayacağıma eminim. Alacak kişilere hayatlarına yeni bir renk katacaklarından şimdiden tebrik ederim.

 

Bu parfüm hem şişesiyle hem de kokusuyla bir mükemmeliyet eseri. Zor gününüzün dostu, çantanızdan hiç düşürmeyeceğiniz bir parfüm diyebilirim. Bazılar parfümü sadece kokumu değiştirsin diye alır ama bu parfüm hem kokunuzu, hem sizi hem de olumlu yorumları ile çevrenizi de değiştiriyor. Acaba daha sonra pişman olur muyum diye ilk aldığımda tedirgin olmuştum ve ön yargılarım vardı. Ancak kullanmaya başladıktan sonra çevremde ki dostlarımdan, arkadaşlarımdan, akrabalarımdan ve sevdiklerimden aldığım onca olumlu geri dönüşten sonra anladım ki kaygılarım yersizmiş. Sizler de bu ürünü en değerli günleriniz için hiç düşünmeden alın ve kullanmaya başlayın.

What's Your Reaction?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0