Carolina Herrera 212 Sexy Man EDT Erkek Parfümün Notaları ve Yorumu

Carolina Herrera 212 Sexy Man Parfümünün Nota Bilgisi Ve Yorumunu Okumak İçin Tıklayınız.

Carolina Herrera 212 Sexy Man EDT Erkek Parfümün Notaları ve Yorumu

Ben üniversite öğrencisiyim. Parfümün kokusunu hiç bilmeden bir arkadaşımın yoğun tavsiyeleri üzerin sipariş edip, satın aldım. Kullanmaya başladıktan sonra üniversitede ki bayanların peşimde pervane olduklarının farkına vardım. Anladım ki bu zamana kadar sadece yakışıklı olmam yetmiyormuş, bu parfüm ile kendimi tamamladığımı düşünüyorum. Kız tavlamak isteyen erkeklerin bence kaçırmadan ürünü alması gerekiyor.

 

Bu parfüm kokusundan dolayı bir bayan olmama rağmen hayatımda ilk kez hiç utanmadan gidip tanımadığım bir erkeğe bu parfümün markasını sormama sebep olmuştur. O zamanlar sevgilim ya da erkek arkadaşım yoktu, ancak nişanlandıktan sonra hemen bu parfümü nişanlıma hediye aldım. Anlayacağınız bu parfüm benden tam not aldı ve sınıfı geçti. Alacak kişiler olumsuz yorumların rehavetine kapılmadan hemen sipariş edip, zor günlerine bir kurtarıcı edinir.

 

Parfümü sevgilim kullanıyordu ve kokusu bana haz veriyordu. Sonraları öğrendim ki bu parfümün bir de kadınlar için olanı da üretilmiş. Hemen bende aynı ürünün kadın parfümünü aldım ve kullanmaya başladım. Parfüm teninizde ve elbisenizde gayet kalıcı ve hoş kokular bırakıyor. O gün bugündür sevgilimle ikimizde burcu burcu Carolina Herrera kokuyoruz. Alacaklısına gözünü kapatıp, hiç düşünmeden almasını tavsiye ederim. Şimdiden özel ve güzel günlerde kullanmanız dileğimle.

 

Bu parfümü uzun senelerdir kullanmış birisi olarak size söylüyorum, kokusu kesinlikle mükemmel ötesi. Kalite ve kalıcılık bakımından rakip ürünlere taş çıkaracak güçte. Parfümü ilk kullanımda kalıcılık bırakmayabilir ancak bir süre sonra sizlerde göreceksiniz ki kalıcılık tesiri gelmeye başlıyor. Ayrıca çevremden de “ bu parfüm hangi marka ya?, parfümün kokusu çok güzel, bize de hediye alır mısın?” gibi arkadaşlarımdan ve dostlarımdan olumlu yorumlar almaktayım. Almanızı önerilerden öte kesinlikle ve şiddetle tavsiye ediyorum. Kokusu sizlere ilk sıktığınız da ağır gibi gelecek ancak belirli bir zaman sonra bulunduğunuz ortama ağır ve hafifin ortasında süper bir koku yayılmaya başlayacak. Ürünü alırken mutlaka içiniz rahat olabilir. Kokusu gerçekten çok güzel. Özellikle bir iki sıkımdan saatler sonra çevrenizde ki bayanları da etkiliyor. Küçük bir fıs sıkım ile sizi gün boyu kurtaracağından emin olabilirsiniz.

What's Your Reaction?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0