Calvin Klein Euphoria EDP Kadın Parfümün Notaları ve Yorumu

Calvin Klein Euphoria Kadın Parfümünün Nota Bilgisi Ve Yorumunu Okumak İçin Tıklayınız.

Calvin Klein Euphoria EDP Kadın Parfümün Notaları ve Yorumu

Parfümü yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum. Kokusu çok güzel ve kokuya duyarlı erkekleri beyninden vurmuşa çevirebilecek güçte bir parfüm. Kalıcı olmaktan öteye ten ve kıyafetler ile bütünleşiyor gibi sanki. Parfümü satın almak için hiç geç kalmayın, çünkü hakkını fazlasıyla veriyor.

 

Bu parfümü uzun zamandır kullanıyorum ve gayet memnunum. Ayakkabı, çanta, incik, boncuk gibi hobiler yerine parfüm kokularına karşı zaafı olan kadınlar için tam bir koleksiyonluk ürün. Kullanmaya kıyamayacaksınız. Varını yoğunu her alışverişinde farklı parfüm ürünlerine yatıran bayanlar için bu parfüm kurtarıcı niteliktedir. Kısacası bir bayan da bağımlılık yaratabilecek güçte bir parfüm. Kesinlikle güzellik ürünlerinizin yanında bu ürüne kocaman bir yer açın.

 

Yıllardır mağaza mağaza geziyorum ve bir türlü kendi isteğime göre parfüm ürünü bulamamıştım. Bir düğün de tanımadığım bir kadın da bu parfümün kokusunu aldım ve “işte aradığım parfüm” dedim. Düğün sonrası o bayanı buldum ve tabiri caiz ise hiç çekinmeden parfümün markasını sordum. Parfümün markasını öğrenir öğrenmez ilk işim bu ürünü sipariş etmek oldu. O gün bugündür kendisi benim her ortamda kurtarıcım oldu. Bu ürüne minnettarım.

 

Calvin Klein Euphoria marka çok uğraşmış olmalı ki böyle muazzam, muhteşem ve başarılı bir ürünü ortaya çıkarmış. Her kadının üstünde bulunması gereken bir koku diye düşünüyorum. Ayrıca bu parfüm her kadını erkeğine karşıda çekici kılabileceğine emin olabilirsiniz. Parfümü yaklaşık 5 – 6 aydır kullanıyorum ve eşimden bu zamana kadar hiçbir olumsuz yorum almadım. Ayrıca bu süreçte parfümü sipariş edip kullanan bir çok arkadaşım da oldu. Bu ürünü sizlere tavsiye etmek yerinde olsa gerek.

 

Bir bayana yıllarca kullandığı parfümün pabucunu dama attıracak performansta bir parfüm. Hatta bu parfüme bağımlı olduktan sonra “bugüne kadar kullandığım parfümler tütün kolonyası gibiymiş” dedirtecek güçte bir ürün. Sizlere biraz abartıyorum gibi gelebilir ama emin olabilirsin ki abartı değil, çünkü aynı şeyleri bende söyledim. Şimdiler de ise parfüm hayatıma bir renk kattı. Her yere giderken bir iki fıs sıkıyorum ve benim kurtarıcı meleğim oluyor.

What's Your Reaction?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0