Cacharel Amor Amor EDT Kadın Parfümün Notaları ve Yorumu

Cacharel Amor Amor Kadın Parfümünün Nota Bilgisi Ve Yorumunu Okumak İçin Tıklayınız.

Cacharel Amor Amor EDT Kadın Parfümün Notaları ve Yorumu

Parfümü internet sitelerinde ki olumlu yorumlara bakarak, hiç denemeden halama doğum günü hediyesi olarak sipariş etmiştim ve halam bana bunun için çok teşekkür etti. Önceleri “kendi parfümümden başka bir parfümü asla ben kullanmam” diye önyargılarım vardı, ancak parfümün halam üzerinde nasılda burcu burcu, muhteşem koktuğunu hissedince hemen bende aynı parfümü kendime aldım. Kullanmaya başladıktan sonra anladım ki bu parfüm sadece beni değil, çevremde ki iş arkadaşlarımı, dostlarımı, bulunduğum ortamdaki kişileri bile etkilemiş. İşin özü, parfümü sizlerde benim gibi hediye etmek ya da kendinize bir farklılık yapmak isterseniz hiç denemeden sipariş edip alabilirsiniz. Şimdiden güzel günlerde kullanmanızı dilerim.

 

Bu parfümü eşime evlilik yıldönümü hediyesi olarak almıştım. Doğrusu bir erkek olarak ben pek parfümlerden anlamam, zaten benim kullandığım parfümünde sıradan normal parfümlerden pekte bir farkı yok. Ancak ürünü eşim kullanmaya başladıktan sonra evimizin içine bambaşka güzellikte bir koku dolduğunu hissettim. Eşimin böyle mutlu olduğunu görünce benim içimde huzur doldu. Sadece eşimin mutluluğu değil, bu üründe evimize farklılık kattı. Parfümü çekinmeden sözlünüze, nişanlınıza, eşinize, annenize, kız kardeşinize ya da normal bayan arkadaşlarınıza rahatlıkla hediye edebilirsiniz.

 

Üniversite yıllarımda bu ürünü proje ödevimin sunumunu yapmaya giderken kullanmak amacıyla almıştım. Tabi ki ürünü biraz aceleye getirdiğim için deneme fırsatım olmadı ve tabiri caiz ise alelacele sipariş verip ürünü aldım. Parfümü kullandıktan sonra fark ettim ki beklediğimden daha güzel bir sonuç sunmakta. Ayrıca parfümün kokusu sadece beni etkilemedi proje ödevini sunduğum sırada hem sınıftakileri hem de öğretmeni mi etkiledi. Ders çıkışı bir çok arkadaşım bana parfümün markasını ve nereden sipariş edeceğini sordu. Sizin anlayacağınız bu parfüm gerçek anlamda performansının hakkını veriyor. Gönül rahatlığıyla alıp kullanabilirsiniz.

 

Ürünü bir arkadaşımın ısrarı üzerine sipariş ettim. Tabi ki her insanda olduğu gibi bende de ısrar üzerine alınmış bir parfüm olduğu için önyargılar vardı. Lakin ürünü kullandıktan sonra çevremde ki insanların olumlu yorumlarını fark edince şimdiye kadar neden almadığım konusunda içimde pişmanlık oluştu. Bence sizde geç olmadan hemen ürünü sipariş edip alın.

What's Your Reaction?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0