Bvlgari Man In Black EDP Erkek Parfümün Notaları ve Yorumu

Bvlgari Man In Black Erkek Parfümünün Nota Bilgisi Ve Yorumunu Okumak İçin Tıklayınız.

Bvlgari Man In Black EDP Erkek Parfümün Notaları ve Yorumu

Parfüm kullanma alışkanlığı olmayan birisi olarak bu ürünü ilk önce eşimin ısrarı ile ön yargılı yaklaşarak almıştım, ancak sonraları fark ettim ki parfüm gerçekten bir erkeğe yakışabilecek en güzel kokuları barındırıyor içeriğinde. Önceleri sıcak yaz aylarında ter kokusunu bastırması basit kolonya kullanıyordum ama erkeği erkek yapan bu adam gibi parfümü kullandıktan sonra artık her yere, her ortama göğsümü gere gere, rahat rahat gidebiliyorum. Üründe ki kokuyu arayıp da başka bir parfümde bulamayacağınıza garanti veririm.

 

Orijinallik, mükemmellik, kalite ve muazzam kokusunun tek bir şişe de barınma özelliğine sahip bir ürün. İsmi gibi bir erkek için değil tam anlamıyla “adam” için üretilmiş bir parfüm. Ayrıca kadınınıza kokusu ile hoşnut bırakıyor. Almadan önce internette dolaşan olumsuz yorumlara bakıp sakın ola ki önyargılı yaklaşmayın. Zaten bir kere denedikten sonra sizde hemen farkı anlayacaksınız ve bir daha bırakamayacaksınız.

 

Uzun yıllar sonra kokumu değiştirdiğini fark ettiğim güzel bir parfüm. Bir yerden geçerken reklamını gördüm ve merak ettim, yanımda da o esna da kız arkadaşım vardı, “tam zamanı” deyip denemekten zarar gelmez diye düşündüm. Görevliden parfümü denemek istediğimi ve söyledim ve o da ney?, ortama muhteşem ötesi bir koku yayıldı, ayrıca kız arkadaşımın da üründen hoşnut kalmasıyla hemen aldım. Artık parfüm ile arkadaş oldum diyebilirim, bitmeye yakın hemen yenisini alıyorum. Kız arkadaşınız, eşiniz ya da nişanlınız yanınızda olsun ya da olmasın hiç fark etmez, hemen bu parfümü alın ve bulunduğunuz ortamlar da farkınıza fark katın.  

 

Parfümü ilk denediğimde sıradan kokulu ürünler gibi beklerken aldığım sonuç umut ettiğimden fazlası oldu, çok klas bir kokuya sahip ve kalıcılık olarak gayet başarılı bir ürün. Almayı düşünen her erkeğe mutlaka ilk fırsatta ürünü sipariş edip dolabında yer vermesini tavsiye ederim. Sadece unutulmaması gereken şu ki her parfümde olduğu gibi fazla sıktığınız zaman üzerinizde ağır ve yoğun bir koku bırakabilir. Bu yüzden parfümü sıkarken aşırıya kaçmamaya özen gösterin, zaten bir iki sıkım ile kıyafetinize kattığı farklılığı hemen anlayacaksınız.

What's Your Reaction?

like
1
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
1