Bvlgari Jasmin Noir EDP Kadın Parfümün Notaları ve Yorumu

Bvlgari Jasmin Noir Kadın Parfümünün Nota Bilgisi Ve Yorumunu Okumak İçin Tıklayınız.

Bvlgari Jasmin Noir EDP Kadın Parfümün Notaları ve Yorumu

Jasmin’nin çekici güzelliği, bir bayanın üzerine düşebilecek en olgun, en samimi, en gizemli, ve bir o denli de özel koku kanımca. İçeriğinde barındırdığı çeşitli kokular tek bir kullanım ile yaseminden, liköre ve likörden de bademe kadar uzanan gerçek bir koku duyusu şöleni yaşatıyor insana. “Bu denli bir ürün övülebilir mi?” diye soracaksınız, evet bu parfüm bu kadar iltifatı hak ediyor, çünkü parfümde size başkalarının iltifatlar etmesine neden oluyor, bu bence her kadının isteyeceği bir şeydir. Bu yüzden kesinlikle bu ürünü alıp, istediğiniz her ortam da kullanmanızı tavsiye ederim.

 

Her kadının beğenebileceği türden bir parfüm değil bu, bu bence her kadının anlayamayacağı güzel kokular barından nitelikte bir parfüm. Evimde, iş yerimde, toplu bir ortamda, düğünde, her alanda bana onu kullanmam için kendisini hatırlatan bir parfüm diyebilirim. Geçenler de kuzenlerim gelmişti belli ki onlar da farkına varmış olmalı ki “abla sen ne güzel kokuyorsun” dediler, bu bana inanılmaz mutluluk verdi. Kuzenlerimin bu iltifatları üzerine hemen onlara hediye olarak aldım. Artık onlarda buram buram jasmin kokuyorlar. Kullanmayanların tercih meselesidir ama benim tercihim kesinlikle hayatınızda bir kere bile olsa bu parfümü denemenizden yanadır.

 

Ben beyaz tenli bir bayan olarak bu parfümü hayatımın her alanında kullanmaktayım. Koyu tenli kadınlara bu parfüm kokusunun gitmeyeceğini düşünüyordum, ancak parfümü anneme anneler günü için hediye aldıktan sonra fark ettim ki ona da çok güzel yakışıyor. Parfüm size ve çevrenize baskın kokusu ile adeta bir yasemin şöleni yaşatıyor. Ayrıca parfümü ilk kullanımda ya da en ufak koklayanda bile yoğun bir etki bırakıp beğenebileceği bir üründür. Çevremde bu durumun örneklerini çokça yaşadım. Hatta geçenler de yengem parfümün kokusunu aldı ve “kız bu parfümden bende istiyorum” dedi, bende ona hediye olarak hemen aldım.

 

Bu parfümü satın aldıktan sonra evde kullanmaya başladım ve eşimde ki ilginç değişimleri fark ettim, bana bu zamana kadar hiç duymadığım iltifatlar etmeye başlamıştı. Önce düşündüm, “acaba geçenler de kullandığım şampuandan dolayı mı bu iltifatlar” diye, daha sonra parfümü bir gün kullanmayı bıraktım ve gördüm ki eşim gerçekten bu parfümden hoşnut kalmış. Sizde eşinizi hoşnut etmek istiyorsanız yasemin kokusunu hiç çekinmeden almanızı öneririm.

What's Your Reaction?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0