Bvlgari Goldea Rose EDP Kadın Parfümün Notaları ve Yorumu

Bvlgari Goldea Rose Kadın Parfümünün Nota Bilgisi Ve Yorumunu Okumak İçin Tıklayınız.

Bvlgari Goldea Rose EDP Kadın Parfümün Notaları ve Yorumu

Bu parfümü satın aldıktan sonrasında evde ve iş yerimde kullanmaya başladım ve  hem eşimden hem de iş yerimde ki arkadaşlarımdan mutlu edici yorumlar aldım. Fakat eşim tutumlu bir olduğu için daha sonra iş yerimde kullanmayı bıraktım. Parfümü hala evimde kullanıyorum. Eşimin bana yaklaşımı her ne kadar parfümden önce de olumlu olsa da parfümü kullanmaya başladıktan sonra tavırları daha da olumlu olmaya başladı. Sizde eşinize kendinizi bir başka göstermek istiyorsanız bu kalitesinden ödün vermeyen bu parfümü hiç çekinmeden alabilirsiniz.

 

Parfümü ilk denediğimde kokusu bana her ne kadar ağır ve yoğun gelse de zamanla şahane duyular hissettirdiğini fark ettim. Çok değil, yarım saat sonra kadar geçince sizde parfümün kendi kokusunu verdiğini anlayacaksınız. Parfümü kullandıktan sonra hemen performansını vermesini beklemeyin, aradan belirli bir süre geçtikten sonra anlayacaksınız ki gerçekten de harikulade ve büyüleyici bir özelliğe sahip. Yıllar beni yaşlandırıyor olsa da bu parfümün bende ki yeri hala değişmedi. Ürünü alacak olan ya da bir başkasına hediye etmek isteyen bayanlara kesinlikle tavsiye ettiğimi belirmek isterim.

 

Önceleri ağır gibi ama daha sonra naif bir yoğunlukta kokusu ile erkek arkadaşımın beni bir başka sevmesine sebep olan parfüm tam olarak bu işte. Saçma gelse de bazen parfüme karşı erkek arkadaşımı kıskanmıyorum da diyemem. Yine de bu parfümün bende yeri başkadır. Sizi hayatınızın her alanında kurtarabilecek kokulara ve güzelliğe sahip diyebilirim. Alacak kişilere parfümü hiç düşünmeden almasını tavsiye ederim.

 

Bu parfüm gerçek anlam da tam bir muhteşemlik şaheseri. Saatler sonra burnunuzda bırakacak narin olan yoğun kokusu ve belirgin kalıcılığı ile kendinizi bir başka hissetmenize sebep olacaktır. Yıllar önce bir tavsiye üzerine almıştım ve o gün bugündür hiç vazgeçmeden kullanıyorum. Karar vermeden bir ürün alınır mı diye düşünmeyin, söz konusu bu parfüm ise bence hiç düşünülmeden alınacak bir ürün demekten gurur duyuyorum. Kendisinden beklenilen performansın üzerinde ve oldukça başarılı bir parfüm olduğuna inanabilirsiniz. Vakit kaybetmeden almalısınız.

What's Your Reaction?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0