Bvlgari Goldea EDP Kadın Parfümün Notaları ve Yorumu

Bvlgari Goldea Kadın Parfümünün Nota Bilgisi Ve Yorumunu Okumak İçin Tıklayınız.

Bvlgari Goldea EDP Kadın Parfümün Notaları ve Yorumu

Parfümü ilk denediğimde kokusu bana çok ağır geldi, içeriği çok kalabalık gibi sanki ne buldularsa içerisine koymuşlar gibi bir hissiyat verdi. Fakat yarım saat geçtikten sonra parfüm yumuşamaya başladı, anladım ki yanılmışım. Bu yüzden parfümü kullanacaklara söyleyebilirim ki ilk sıktığınızda istediğiniz etkiyi vermeyebilir ama bir süreç geçtikten sonra emin olabilirsiniz ki sizi çok farklı yerlere taşıyacak. Şimdiler de ise parfümü hala kullanıyorum ve alacak olan her bayan arkadaşıma da hiç çekinmeden tavsiye edebilirim.

 

Parfümü bugün aldım, önceleri beklentinizi karşılamıyor gibi gelebilir ama yanılmayın, çünkü bir süre sonra muhteşem bir kokuya dönüşüyor, tabiri caiz ise adeta bukalemun gibi bir ürün. Sizin psikolojinize bağlı olarak her kullanımda sizleri farklı duygulara sevk ediyor. Her bayana gidebileceğine sonsuz inancımdan ötürü alacak olan herkese önerebilirim.

 

Yıllardır süre gelen parfüm arayışımı noktalamış bir üründür. İlk sürdüğünüz zaman ağır ve belirli bir süre sizlerde normal parfümler gibi sıradan koku bırakıyormuş gibi gelebilir, ancak çiçeksi ve odunsu karşımı bir koku ile birkaç saat sonra farkı anlayacaksınız. Hem insanın teniyle adeta bütünleşiyor hem de çevrenize ve diğer kıyafetlerinize kokusu uzunca bir süre siniyor. Tavsiyelerin tavsiyesi olarak kullanmanızı önerebileceğim bir ürün.

 

Parfümü kullanmadan önce sürekli kendimde eksiklikler hissediyordum, ancak ürünü teyzemin de kullandığı gördüm ve ilk orada denemesini yaptım ve anladım ki eksik yanım güzel bir parfüm olmamasıymış. Diğer kullandığım bütün parfümleri anında bıraktım ve hemen bu ürünü sipariş edip kullanmaya başladım. Parfüm o kadar güzel ki insana her saniye farklı bir koku düşündürüyor, acaba diyorsun şu kokuya mı benziyor? Yoksa şuna mı?... Sizin anlayacağınız ürünün kalitesi, kokusu ve markası gerçekten on numara beş yıldız diyebilirim.

 

Bu ürünü arkadaşım bana doğum günümde hediye almıştı ve öylece rafımda duruyordu. Bir gün eski parfümümün bittiğini fark edince kendi kendime dedim ki “bir de bu parfümü deneyeyim bakalım” ve parfümden birkaç fıs sıktım, ilk önceleri bana kokusu çok ağır ve itici geldi, hatta parfümü çöpe atmaya karar verdim ama sonra tekrar yerine koyup biraz şans tanıyayım dedim ve beklemeye koyuldum, aradan bir saat ya geçti ya geçmedi bir de baktım ki parfüm bana çok hoş kokular sunmaya başlamış, parfümün mis kokusu sayesinde eski parfümümü unuttum bile, artık hayatımın her alanında bu ürünü kullanıyorum ve gayet de memnunum.

What's Your Reaction?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0