Burberry My Burberry EDP Kadın Parfümün Notaları ve Yorumu

Burberry My Burberry Kadın Parfümünün Nota Bilgisi Ve Yorumunu Okumak İçin Tıklayınız.

Burberry My Burberry EDP Kadın Parfümün Notaları ve Yorumu

Bu parfüm gerçek anlam da bir harika. Yoğun ve belirgin, çiçeksi, meyveli ve pudralı kokusu ile şahane diyebileceğim kalite de bir ürün. Ayrıca kalıcılık ve hafiflik isteyenlere göre bir parfüm. Hiç düşünmeden bir ürün alınır mı diye sormayın, evet bu parfüm hiç düşünülmeden alınacak türden bir ürün. Performansı gayet başarılı ve kalitesini hakkı ile yerine getirmektedir.

Bir kadın olarak  diyebilirim ki gerçekten de erkekleri kendisine çekip, mesh edebilecek bir kokuya ve güzelliğe sahip parfüm. Çevremden ve nişanlımdan aldığım olumlu yorumlar sonucu aman ha stokta bulunmaz diye parfümün daha eskisi bitmeden hemen yenisini alıyorum. Yıllarca kullanıyorum ve hiçbir şekilde noksan noktasını görmedim.

Yoğun ve naif kokusu ile eşim kadar olmasa da ikinci sıraya koyabileceğim hissettiğim en güzel koku diyebilirim. Eşim bazen beni kıskanabiliyor ama ben ona sürekli şunu diyorum; “ilk seni sonra ise bu güzel parfümün kokusunu seviyorum.” O da benim mutlu olduğumu görünce sürekli bu parfümü kullanmak istiyor. Alacak kişilere parfümü düşünmeden tavsiye ediyorum.

Parfümü anneme anneler günü için hediye almıştım ama sonra anladım ki bu parfüm gerçekten şahane güzellikte bir kokuya sahip. Bende almaya karar verdim ve alıp kullanmaya başladım. Sonuçları ise muazzam diyebilirim. Evimde hem çocuklarım bu koku ile mutlu oluyor hem de eşimi hoşnut ediyor. Ayrıca iş yerinde çalıştığım arkadaşlarımda parfümün farkına varır varmaz hemen onlar da ürünü almaya başladılar. Merdiven altı üretim parfümlere üç kuruş para verip almak yerine size yakışanı yapın ve kalitesinden ödün vermeyen bu parfümü tercih edin.

Burberry my burberry marka parfümü ile tanıştıktan sonra anladım ki diğer ürünlerin hemen hemen hepsi çöp durumda. Sanki bu parfümde hem karşı cins erkekleri size çekebilecek bir güç hem de çevrenizde ki diğer insanların sizin farkınıza varabileceği büyü saklı gibi bir güzelliğe sahip. Ürünü gönül rahatlığı ile ister deneyip alabilirsiniz, isterseniz de hiç düşünmeden hemen satın alabilirsiniz. Hele ki benim gibi parfüm kokusu seçen bir bayan olarak size istediğiniz kaliteyi sunabileceğinden kuşkunuz olmasın.

What's Your Reaction?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0