Burberry My Burberry Blush EDP Kadın Parfümün Notaları ve Yorumu

Burberry My Burberry Blush Kadın Parfümünün Nota Bilgisi Ve Yorumunu Okumak İçin Tıklayınız.

Burberry My Burberry Blush EDP Kadın Parfümün Notaları ve Yorumu

Kullandıkça kadınlar da bağımlılık yapacak cinsten bir parfüm. Sadece biz kadınlar da değil karşı cins erkekleri de cezbedebilecek bir kokuya sahip. Önceleri bu parfümün güzelliğini fark etmemiştim ama çevremden aldığım olumlu yorumlardan sonra parfümün gerçekten iyi bir marka olduğunu ve performansını hakkıyla verdiğini anladım.

 

Parfüm almak için mağazayı gezerken bu parfümün kokusunu denemiştim ama hoşuma gitmemişti. Eve geldiğimde kız kardeşim parfümün kokusunu alınca çok hoş olduğunu söyledi ve bende daha sonra beğendiği için ona hediye olarak aldım. Gittiğimiz akrabalarımızda kuzenlerimin de parfüme olan ilgisini görünce bende bu parfümü kullanmaya karar verdim. İlk kullanımda insana tuhaf gelebiliyor ama zamanla çok güzel bir kokuya sahip olduğunu anlıyorsunuz.

 

Sizi çekici kılabilecek özelliklere sahip burberry markasının yaptığı muhteşem bir ürün. Sizi hemen bulunduğunuz ortamın gözdesi kılabilecek mis gibi kokusu ile farkınızı her yerde gösterebileceksiniz. Ürün ile ilgili kafanıza hiçbir pürüz takılmamasını itina ile söylemek isterim. İster günlük kullanım için, ister iş yerinizde ya da isterseniz özel günlerinde, kısacası hayatınızın her alanına muhteşem kokusu ile sığabilecek özellikte bir parfüm.

 

Parfümü almadan evvel olumsuz yorumları görünce kafam da soru işaretleri kalmıştı. Ancak aynı marka parfümü bir arkadaşımın kullandığını görünce denemek istedim ve gördüm ki olumsuz yorumlara taş çıkaracak güzellikte olan bu parfüm gerçek manada üretim amacının hakkını misli ile verecek nitelikte parfümmüş. Hemen arkadaşıma nereden ve nasıl aldığını sorup, bende sipariş ettim ve bir yıla yakındır da kullanıyorum. Parfüm sadece beni memnun etmedi, çevremde ki tanıdığım herkesin olumlu puanını da aldı diyebilirim.

 

Eski parfümlerinizi bence rafa kaldırma zamanı geldi, çünkü bu parfüm görevini layıkıyla yerine getirdiğini ifade edebilirim. Yoğun ve muhteşem bir koku bırakmasıyla sizi kendisine hayran bırakacak ürün olduğunu açıkça söyleyebilirim. Belki bulunduğunuz ortamda ki koku değişmez ama siz kendinizde kokuyu bu parfüm sayesinde değiştirebilirsiniz. Diğer parfümler gibi birkaç saat sonra geçebilecek bir etkiye sahip olmayıp, parfümün kokusu uzunca bir süre gitmektedir.

What's Your Reaction?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0