Burberry My Burberry Black EDP Kadın Parfümün Notaları ve Yorumu

Burberry My Burberry Black Parfümünün Nota Bilgisi Ve Yorumunu Okumak İçin Tıklayınız.

Burberry My Burberry Black EDP Kadın Parfümün Notaları ve Yorumu

Ben bu parfümü almadan önce ön yargılarım vardı, “acaba ben beğendim ama çevremde ki insanlar da beğenir mi?” diye kafamda türlü türlü sorular vardı ama sonunda almaya karar verdim. Aldıktan sonra gördüm ki parfüm gerçekten üretildiği özelliklerden daha fazlasını veriyor. İkonik bir gül özünü yakalayan yeni, muhteşem ve süper bir kokusu var. Sevdiğim akrabalarımdan ya da iş arkadaşlarımdan olsun bana parfüm ile alakalı olumlu geriş dönüş yapanlara da bu parfümü hemen onlara hediye olarak aldım. Onlar da ilk kullanımdan sonra parfümü bırakamadı ve tekrar tekrar satın aldılar.

Yıllardır bu parfümü kullanan bir bayan olarak hiçbir zaman kalitesinden ödün vermediğini gördüm. Parfümün insanda bıraktığı hissiyatı şöyle tarif edebilirim, “sanki fırtınalı bir sağanak yağmur gününde pencereden dışarıyı izliyor muşunuz” gibi. Ayrıca koku olarak bir bayana çiçeksi ve samimi bir koku katmaktadır. Ayrıca eşinizi, nişanlınızı ya da flört ettiğiniz sevgilinizi dahi bu koku cezbedecektir. Almanızı öneririm, hatta ve hatta kesinlikle öneririm.

Uzun zamandır kullandığım bir hoş kokulu bir parfümdür. Memnuniyet, kalite, muhteşemlik, muazzamlık… kısacası bir parfümde olması gereken tüm özellikler ile donatılmış. En özel anlarımda, en güzel ortamlarda hiçbir zaman beni yarı yolda bırakmadı. Gül ve çiçek kokularını seven ve erkeğinin de bundan hoşlandığını düşünen bayanlara göre diyebilirim. Hiç çekinmeden alabilirsin.

Enfes bir kokuya sahip bir ürün. Özellikle her türlü kıyafet ve elbiseye de gidiyor. Kalıcılık derken o denli şahane. Hatta öyle ki çevremde ki insanlardan aldığım yoruma göre parfümün kokusu onlara da geçiyormuş ve onlarda başka çevrelerden olumlu yorumlar almaktaymış. Bu yüzden de bu parfümü alacak kişilere gözünü kapatıp almalarını öneririm.

En başta bu parfüm ürününü alıp almamakta tereddütlerim vardı, fakat iki gün sonra fark ettim ki ben kendisine hayran kalmışım bile. Envai çeşit parfümler kullanan birisi olarak burberry markasının ürettiği bu şahane parfüm benim kokumdur diyebileceğim bir şaheserdir. Parfümü bir kez kıyafetlerinize sıktıktan sonra sizler de ne demek istediğimi açık ve net olarak anlayacaksınızdır.

What's Your Reaction?

like
0
dislike
0
love
1
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0